Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która od 2013 roku dba o bezpieczeństwo pożarowe swoich klientów. Nasza wykwalifikowana kadra serwisantów zapewnia obsługę na najwyższym poziomie w oparciu o aktualne przepisy, normy i wytyczne. Od powstania firmy stale dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach. 

Co nas wyróżnia?

Wspieramy

kompleksowo

Dostarczamy najbardziej sprawdzone i niezawodne technologie w zakresie instalacji i systemów przeciwpożarowych.

Dzielimy się doświadczeniem

Posiadamy odpowiednią i stale aktualizowaną wiedzę, know-how, a także uprawnienia. Chętnie dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

W obszarze zabezpieczeń przeciwpożarowych nie ma niczego ważniejszego od bezpieczeństwa. Dlatego to właśnie bezpieczeństwo jest w centrum wszystkich naszych działań.


Angażujemy się w to, co robimy

Nasze spojrzenie na Twoje problemy i potrzeby jest wnikliwe i całościowe. Z zaangażowaniem doradzamy i pomagamy dobrać rozwiązania, które naprawdę są dla Ciebie najlepsze.

Podejmujemy

wyzwania

Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Daj nam znać, jaki masz problem lub czego potrzebujesz, a poszukamy takiego rozwiązania, które będzie dla Ciebie najlepsze. 

Korzystamy z najnowszych technologii

Stosujemy zaawansowane technologicznie narzędzia, w tym m.in. innowacyjną metodę przeglądu zbiorników bez ich opróżniania z wykorzystaniem podwodnych robotów ROV.