Nasza firma została zarejestrowana na początku 2013 roku i od tego czasu stale się rozwijamy aby zapewnić bezpieczeństwo pożarowe naszym klientom. Obsługujemy zarówno duże instytucje, zakłady przemysłowe, centra handlowe jak i najmniejsze firmy wyposażone w jedną gaśnicę. Każdy klient jest dla nas ważny. Bardzo się staramy aby nasza kadra serwisantów systematycznie podnosiła swoje kwalifikacje  zapewniając obsługę na najwyższym poziomie w oparciu o doświadczenie, aktualne przepisy, normy i wytyczne.  

Co nas wyróżnia?

Wspieramy

kompleksowo

Staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej szeroka w zakresie przeglądów sprzętu i urządzeń ppoż., ale mamy kilka usług w których szczególnie się specjalizujemy :-) 

Naszym celem jest aby jakość naszych usług w zakresie instalacji i systemów ppoż była na najwyższym poziomie. Wierzymy że stale powiększająca się liczba naszych klientów tego dowodzi.

Dzielimy się doświadczeniem

Posiadamy odpowiednią i stale aktualizowaną wiedzę, know-how, a także uprawnienia. Chętnie dzielimy się naszym  doświadczeniem m.in. na naszym blogu oraz kanałach społecznościowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

W obszarze zabezpieczeń przeciwpożarowych nie ma niczego ważniejszego od bezpieczeństwa. Dlatego to właśnie bezpieczeństwo pożarowe naszych klientów jest w centrum wszystkich naszych działań. Dodatkową gwarancją jest polisa ubezpieczenia firmy na kwotę 1 000 000 zł.


Angażujemy się w to, co robimy

Dokładamy wszelkich starań aby nasze spojrzenie na Twoje problemy i potrzeby było wnikliwe i całościowe. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doradzamy i pomagamy dobrać takie rozwiązania, które będą dla Ciebie najlepsze pod każdym względem, w tym również ekonomicznym.

Podejmujemy

wyzwania

Podejmujemy się również  najbardziej nietypowych zleceń. Daj nam znać, jaki masz problem lub czego potrzebujesz, a dołożymy wszelkich starań aby przedstawić ofertę.

Korzystamy z najnowszych technologii

Stosujemy zaawansowane technologicznie narzędzia, w tym m.in. innowacyjną metodę przeglądu zbiorników ppoż. bez ich opróżniania przy użyciu podwodnych robotów ROV. Nieustannie inwestujemy w narzędzia i urządzenia celem jak najsprawniejszej realizacji powierzonych prac.


logo fire-technic