Przegląd hydrantu - brak wydajności i co dalej?
HYDRANTY · 30. September 2021
Przegląd hydrantu wewnętrznego lub zewnętrznego nie zawsze kończy się pozytywnym protokołem np. z uwagi na brak wydajności. Co dalej w takim przypadku?

Przegląd hydrantów - dlaczego Fire-Technic
HYDRANTY · 20. September 2021
Jeżeli w Twojej Firmie lub Wspólnocie zbliża się okresowy termin przeglądu hydrantów przeczytaj dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu. Nasz obszar działania to nie tylko Warszawa i okolice lecz cały kraj.

Przegląd zbiornika ppoż przy użyciu drona
ZBIORNIKI PPOŻ · 20. September 2021
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jednego z naszych dronów podwodnych ROV podczas inspekcji wewnętrznej zbiornika ppoż.

Utylizacja gaśnic
GAŚNICE · 19. September 2021
Jeśli nie wiesz co zrobić ze starą gaśnicą lub niepotrzebną gaśnicą, gdzie oddać gaśnicę do utylizacji - tu znajdziesz podstawowe informacje.

Przegląd zbiornika ppoż. - przepisy i normy
ZBIORNIKI PPOŻ · 15. February 2021
Przedstawiamy przepisy dotyczące przeglądu zbiorników przeciwpożarowych zawarte w obowiązujących normach i wytycznych PN-EN, NFPA, FM Global, VDS.

Okresowy przegląd zbiornika ppoż. – dlaczego jest taki ważny.
ZBIORNIKI PPOŻ · 04. February 2021
W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić kilka przykładów do czego mogą doprowadzić zaniechania w zakresie kontroli zbiorników przeciwpożarowych. Regularny przegląd zbiornika ppoż. to nie tylko konieczność wynikająca z obowiązujących przepisów i norm, lecz co ważniejsze zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego chronionego obiektu.

Przegląd zbiornika ppoż bez spuszczania wody?
ZBIORNIKI PPOŻ · 01. October 2020
Przegląd zbiornika ppoż bez spuszczania wody? To jak najbardziej możliwe i to zgodnie z przepisami!

HYDRANTY · 01. October 2020
Artykuł przedstawia zbiór informacji dotyczących przeglądu hydrantów, w szczególności badania wydajności hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, obowiązujących przepisów i wymagań dotyczących instalacji hydrantowych. Najczęściej występujące problemy z instalacją hydrantową.

ZBIORNIKI PPOŻ · 01. May 2020
Okresowe przeglądy zbiorników ppoż. to podstawowa zapewnienia sprawności instalacji gaśniczych oraz zapewnienie wymaganej ilości wody do zewnętrznego gaszenia pożaru. Jedną z naszych specjalności jest profesjonalna obsługa w zakresie przeglądu i konserwacji zbiorników ppoż.

GAŚNICE · 01. July 2016
Czy trzeba legalizować gaśnicę samochodową. Czy za brak legalizacji gaśnicy samochodowej dostanę mandat.

Show more